Küpeşte Sistemleri
Karadeniz Cam Balkon Küpeşte Sistemleri, üstün teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri ile daha fazla kullanım alanı yaratarak, dış mekanları daha yaşanabilir ve cazip hale getirir.

Karadeniz Cam Balkon | Küpeşte Sistemleri


Binalarda bina girişlerinde, teras, balkon, havuz kenarlarında ya da merdiven sahanlıklarında güvenlik amaçlı uygulanan paslanmaz korkuluklara sistemlerine Küpeşte denir. Küpeşte sistemleri, estetik değerler göz önünde bulundurularak ve özel bağlantı elemanlarıyla direnci güçlendirilerek üretilir.

Korkuluk ve küpeşteler, alüminyum profiller üzerine istenen renk ile boyanarak ya da projeye uygun dekore edilebilir. Ürünler, şantiyeye hazır paketler halinde gönderilir, montaj süresi çok kısadır ve montajın diğer tamamlanmış bölümlere zarar vermeyecek şekilde uygulanması sağlanır.

Karadeniz Cam Balkon | Alüminyum Merdiven

Merdiven Küpeşte merdivenlerde güvenlik amacı ile kullanılan ve aynı zamanda güvenliğin yanında estetik olarak ortama hoş bir hava versin diye tasarlanmış bir korkuluk türüdür. Merdiven küpeşte diye de adlandırılan bu ürün evlerin ve diğer yapıların iç, dış mekanlarında da kullanılmaktadır.

Karadeniz Cam Balkon güvenilir sağlam ve estetik merdiven küpeşte üretiminin yanı sıra montajını da uygun fiyata yapmaktadır.

Karadeniz Cam Balkon | Balkon Küpeştesi

Balkon Küpeşte balkonlarda hoş bir görünümü ve güvenlik sağlamak için yapılan dekorasyona korkuluktur. Balkon Korkuluk pleksi, alüminyum, demir ve ahşap profiller kullanılarak oluşturulur. Alüminyum kullanılarak oluşturulan balkon korkuluk alüminyum korkuluk veya küpeşte denir.

Paslanmaz balkon Korkuluk, bazen balkon küpeşte diye adlandırılır. Bunlar arasında hiçbir fark yoktur.


 

Yardıma İhtiyacınız mı Var ?

Cam Balkon ürünleri hakkında veya genel anlamda öğrenmek istediğiniz ne varsa tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.