Sürme Cam Sistemleri
Karadeniz Cam Balkon Sürme Cam Sistemleri, üstün teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri ile daha fazla kullanım alanı yaratarak, dış mekanları daha yaşanabilir ve cazip hale getirir.

Karadeniz Cam Balkon | Eşikli - Eşiksiz Sürme Sistemleri


Eşikli - Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri; aynı katlanır cam balkon sistemlerinde olduğu gibi yana kayar cam balkon panellerden oluşur. Sürmeli cam balkon sisteminin farkı panellerin katlanarak değil ray üzerinde yana doğru sürülerek otomatik kapı gibi açılmasıdır. İçeri doğru açılmadığından yer avantajı sağlayan bu sistem, dikey konumda hareket ettiğinden ağırlık sabit olduğu için daha kalın cam kullanılabilmesini kolaylaştırır. Sürgülü cam balkonlar genellikle restaurant benzeri işyerlerinde tercih edilir. Sebebi ise ray düzeneğinin neredeyse yok denecek kadar alçak olması ve müşterilere engel çıkartmamasıdır.

-Sessiz çalışma.
-Kolay temizleme ve cam değişimi ile birlikte düşük bakım.
-Ayarlanabilir cam seviyeleri ve ısı cam opsiyonu.
-Güçlü rüzgar ve çarpmalara karşı dayanıklılık.
-Olası kazaları önleyen güvenlik önlemleri.

Sürme cam sistemleri, ev, ofis, restaurant gibi mekanlarda güvenlik, hava ve sıcaklık korunumu ve ferah bir görünüm için kullanılmaktadır.

Karadeniz Cam Balkon sayesinde, minimalist ve modern bir görünüme sahip sürme cam sistemine sahip olabilirsiniz. Sürme cam sistemlerinde kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde siz değerli müşterilerimizin güvenliğini ve sağlığını koruyarak, memnuniyetinizi kazanmak peşindeyiz.

Evlerin farklı kısımlarında sürme cam sistemi kullanarak evinizde tamamen yeni ve geniş bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Evinizde, ofisinizde istemin kurulacağı yere uygun sürme cam sistemi üreterek alanla uyuşmazlık sorununu ortadan kaldırarak hoş bir görüntü oluşturuyoruz.

Sürme cam sistemlerinde kullandığımız dönebilir tekerlekler sayesinde konforlu, sessiz ve az sürtünme ile açma kapama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sistemin duvar bitimlerinde ve panel bitişimlerindeki ray panellerin arasında izolasyon fırçası kullanıldığından dolayı tam yalıtım sağlayarak dışarıdaki havanın doğrudan içeri girmesini engeller.

Farklı tür köşelerdeki kullanım için üretilen kanat dikme profilleri sayesinde, U ve L tipi balkonlarda sorunsuzca kullanılabilmektedir. Karadeniz Cam Balkon, özel tasarımı sayesinde hem içeriden hem de dışarıdan tamamen ve sorunsuzca temizleme imkanı sağlıyor.


 

Yardıma İhtiyacınız mı Var ?

Cam Balkon ürünleri hakkında veya genel anlamda öğrenmek istediğiniz ne varsa tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.